Automobilių nuoma: pradedant šventėmis, baigiant kasdieninėmis išvykomis

automobilių nuomaDaugybės įvairių prekių bei paslaugų bumą mes pajutame gerokai vėliau nei amerikiečiai ar Vakarų Europos piliečiai. Automobilių nuoma – ne išimtis. Keletą metų atgal, galimybė „pralėkti“ išsinuomotu limuzinu tapdavo tikra vienos ar kitos šventės „vinimi“ bei įvykiu, apie kurį dar ilgai būdavo kalbama su nuostaba. Šiandien tokia paslauga stebina retą. Mažais žingsniais artėjame prie to, jog automobilių nuoma tampa kasdienių reikalų tvarkymo priemone – tokia tendencija aukštesniu pragyvenimo lygiu pasigirti galinčiose šalyse yra savaime suprantama.

Kas mūsų šalyje nuomojasi automobilius?

Žiniasklaidoje neretai šmėsteli temos apie tai, kaip vienas ar kitas seimūnas švaisto mokesčių mokėtojų pinigus prabangios klasės automobilio nuomai. Mūsų valdžios elitas bei kitos įvairaus „plauko“ įstaigos, neturinčios nuosavo auto parko, aktyviai naudojasi automobilių nuoma užsiimančių bendrovių paslaugomis. Į Lietuvą vienais ar kitais tikslais atvykę garbūs užsienio šalių piliečiai  (politikai, šou pasaulio atstovai, verslininkai ir panašiai) taip pat nesinaudoja viešojo transporto paslaugomis – jų viešnagės patogumą užtikrina išnuomoti automobiliai. Šie klientai yra linkę rinktis naujus, žinomų modelių prabangius automobilius. Auto nuomos bendrovės, besiorientuojančios į tokį rinkos segmentą, privalo pasiūlyti ir atitinkamą automobilių parką.

Tačiau didelė dalis nuomos bendrovių atsižvelgia į faktą, jog ne tik aukšesnė visuomenės klasė yra suinteresuota automobilių nuoma ir, turėdamos tai galvoje, siūlo klientams platų transporto priemonių pasirinkimą. Savaime suprantama, jog verslininko, norinčio padaryti kuo geresnį įspūdį verslo partneriams ir trijų vaikų tėvo, ieškančio patogaus automobilio kelionei, poreikiai bei finansinės galimybės gerokai skiriasi. Būtent paskutinis klientų tipas – eiliniai, vidutines pajamas uždirbantys žmonės, kuriems reikalingas automobilis kelionėms ar kasdienių reikalų tvarkymui – automobilių nuomos bendrovėms ateityje turėtų pradėti nešti vis didesnes pajamas, kadangi, kaip buvo minėta, automobilių nuoma tampa aktuali ne tik švenčių proga, bet ir kasdien.

Ko tikisi automobilio nuomai ieškantys klientai?

Atsakymas paprastas: to, jog iš siūlomo auto parko būtų galima išsirinkti poreikius atitinkančią tranporto priemonę.

  • Vieni stengiasi sutaupyti, tad yra suinteresuoti rinktis pigiausią ir ekonomiškiausią sunaudojamo degalų kiekio prasme automobilį.
  • Kitai grupei svarbi automobilio išvaizda, galingumas bei markės populiarumas visuomenėje.
  • Besidairantieji automobilio tolimesnėms kelionėms, prioritetą teikia patogumui.

Visiems klientam neįtiksi, tačiau pasirinkimo „žirklės“ turėtų būti kiek įmanoma platesnės.

Patogi automobilių nuoma keliaujant

Atostogos yra tas metas, kuomet norisi pailsėti nuo visų kasdienių dalykų. Populiarėjant kelionėms į netolimą užsienį svarbiu atostogų akcentu tampa patogus keliavimo būdas. Norint kuo daugiau pamatyti ir sutaupyti savo brangų laiką pravers automobilių nuoma.

Užtikrintas susisiekimas

automobilių nuomaYra nemažai žmonių, kuriems atostogos yra pagrindinis metų poilsio laikas. Dažniausiai tokie žmonės nori, kad visos jų atostogos būtų puikiai suplanuotos ir atitiktų visus keliamus lūkesčius. Tai tokie žmonės, kurie nori optimaliai išnaudoti visą savo atostogų laiką ir jų metu pamatyti kuo įmanoma daugiau, patirti kuo daugiau atrakcijų. Tam dažniausiai šie žmonės naudojasi automobilių nuoma. Ši paslauga užsienio šalyse suteikia daug privalumų. Jei ketinate aplankyti netoliese esamas lankytinas vietas, Jums reikėtų derintis prie ne visada patogaus viešojo transporto ar kitų kelionių būdu. Tuo tarpu išsinuomavus automobilį norimas vietas aplankysite patogiai ir greitai. Be to, automobilis turi puikią savybę – jis lengvai privažiuoja įvairias vietas. Tai reiškia, kad juo pamatysite tokius lankytinus objektus, iki kurių vietiniai autobusai nė nevažiuoja.

Tikslus maršrutas

automobilių nuomaEsant užsienio šalyje labai lengva pasiklysti bei prarasti orientaciją. Kad taip neatsitiktų, turistai dažnai perka žemėlapius, samdo gidus ar griebiasi kitų gudrybių. Šių nesklandumų, kuomet nerandate ieškomos vietos, galite nesulaukti, jei naudositės automobilių nuoma. Mat ši paslauga kartu suteikia ir puikią galimybę orientuotis svetimoje šalyje ar mieste. Automobilyje įmontuota GPS sistema neleis pasiklysti net ir painiausiose gatvėse. Norite aplankyti miesto krašte esančią gražią vietelę, tačiau nežinote, kaip iki jos nusigauti? Vienintelis dalykas, kurio Jums reikia – sužinoti tikslų tos vietos adresą. O tada – suvedate jį į sistemą ir prieš akis Jums pateikiamas visas Jūsų kelionės maršrutas. Tai gerokai lengvesnis ir greitesnis keliavimo būdas nei pakeliui klausinėti praeivių ar sekti painiu žemėlapiu.

Visiškas komfortas

Kad atostogos būtų iš tiesų karališkos, kai kurie žmonės pasinaudoja ne tik automobilių nuoma, bet ir žmogumi, kuris pabus jų atostogų vairuotoju. Daugelis automobilių nuomos kompanijų teikia tokią paslaugą. Jūs gaunate ne tik automobilį, tačiau ir vairuotoją, kuris puikiai išmano vietinius kelius, todėl gali pasirūpinti, kad greitai atsidurtumėte Jums reikalingoje vietoje. Be to, vietinis gyventojas patars tokių lankytinų vietų, kurių galbūt nėra kelionių gide. Jis taip pat maloniai patars, kur naudinga apsilankyti norint paragauti gardžios vietinės vakarienės, be to, įspės, kur turistams lankytis nepatartina. Vairuotojo nuoma užtikrina visavertį poilsį ir galimybę tinkamai atsipalaiduoti. Vairavimas svetimose vietose ne tik vargina, tačiau ir kainuoja nemažai nervų, todėl automobilio nuoma su vairuotoju yra puiki išeitis tiems, kurie ypač vertina geras atostogų emocijas.