Lietuvoje netgi kelionėms skolinamasi iš greitųjų kreditų bendrovių, tačiau jos pačios pabrėžia, kad tiems entuziastingiems keliautojams nereikėtų pamiršti tų skolų grąžinti, nes laukia nemalonios pasekmės. Jeigu ir jūs galvojate ar verta skolintis pinigų kelionei į kažkokią šalį, tai pirmiausia reikėtų įvertinti ir būsimas kelionės išlaidas. Kai kurios kelionės yra brangios, tad patys pagalvokite ar verta dėl jų imti paskolas. Žinoma, jeigu jums trūksta tik nedidelės sumos, tai paskolų bendrovės jums padėti galės – jose galima gauti greitą kreditą iki kelių šimtų eurų nemokamai. Planuojantiems kelionę ir nežinantiems ar turimas kelionių biudžetas bus pakankamas, siūloma skolinimąsi nukelti tik blogiausiam atvejui.
Mažesnę pinigų sumą jūs galėtumėte išleisti rinkdamiesi ekonominės klasės skrydžius. Dauguma keliautojų renkasi kuo pigesnius skrydžius dėl to, jog paskui likusius pinigus būtų galima panaudoti pramogoms atvykus į išsvajotą šalį. Pabrėžtina, kad mokėdami didesnes sumas už pirmos klasės bilietus jūs tikrai nesijausite saugesni – joks papildomas saugumas skrydžių metu negarantuojamas, nes juk vis tiek sėdėsite tame pačiame lėktuve su visais kitai keliautojais. Ekonominės klasės bilietų kainos dabar yra be galo mažos, tad nuo to ir turėtumėte pradėti mažinti kelionės išlaidas.
Pabrėžtina, kad daug pigesnius bilietus užsisakyti galima dairantis į paskutinės minutės keliones. Tai skrydžiai, kurie vykdomi paskutinę dieną – laisvos vietos išparduodamos pusvelčiui, tad tuo tikrai turėtumėte pasinaudoti. Tiesa, atminkite, kad užsisakant skrydžių bilietus, jums nėra garantuojamas transportas atvykus į šalį – iki viešbučio teks vykti jau kitu užsakytu transportu.
Galvojantiems, kad kelionių organizatoriai padės sutaupyti pinigų, reikėtų bent jau pasižiūrėti į jų pasiūlymus – jų organizuojamos kelionės jums kainuos kelis kartus brangiau už tas, kurias organizuotumėte patys. Paprasčiausiai, skrydžių bilietus, viešbučių numerius ir visas kitas paslaugas turėtumėte užsisakyti patys – taip sutaupysite nemažas sumas ir nereikės papildomai skolintis iš greitųjų paskolų bendrovių. Taip pat svarbu pabrėžti, kad tai liečia ir vos pilnametystės sulaukusius jaunuolius. Nors jiems ir sunkiau gauti paskolas (netgi kreditai nuo 18 metų asmenims ne visada išduodami) , tačiau vis tiek nereikėtų skubėti skolintis.