Baidarių nuoma Aukštaitijoje

baidarių nuoma AukštaitijojeVandens pramogos karštuoju metų laiku sulaukia itin daug susidomėjimo. Nenuostabu, jog tokio pobūdžio veiklą renkasi dažnas gyventojas, mat, kai už lango kepina saulė, nesinori nei eiti į lauką, nei kur nors keliauti kartu su savimi nepasiėmus vandens. Tačiau vandens pramogos yra visai kas kita. Baidarių nuoma Aukštaitijoje kiekvienam gyventojui siūlo išmėginti daug žadantį ir geras emocijas iššaukiantį sportą.

Baidarių sportą renkasi ne vienas asmuo, siekiantis išbandyti savo jėgas leidžiantis srauniomis upėmis. Lygiai taip pat šią pramogą trokšta išmėginti ir tie žmonės, kurie mėgsta ramų ir smagų pasiplaukiojimą upėmis. Tam egzistuoja ne vienas maršrutas, specialiai priderintas prie plaukiančiųjų grupės patirties ir norų. Visi gali rasti geriausiai tinkantį maršrutą ir pagalbą renkantis jį.

Ne vienas gyventojas vasaros atostogų metu siekia išbandyti naujas pramogas ir naujus pojūčius. Būtent todėl baidarių sportas šiuo sezono laiku susilaukia itin daug susidomėjimo. Kai už lango kepina saulė, vandens pramogos tampa vieninteliu ir geriausiu sprendimu. Tam tereikia surinkti gerą draugų kompaniją ir leistis į aktyvaus laisvalaikio pramogas. Šiuo tikslu baidarių nuoma Aukštaitijoje siūlo itin palankų pasiūlymą. Tai galimybė praplaukti vienomis geriausių ir srauniausių Lietuvos upių. Vanduo, unikalūs gamtos vaizdai ir gera kompanija – viskas, ko reikia įsimintinam laikui ir geroms emocijoms.

Plaukimas baidarėmis labai priklauso nuo pasirinktos baidarių nuomos įmonės. Ne viena specializuota įmonė, gali pasiūlyti gerą ir kokybišką įrangą, tačiau ne visos jos leidžia pasirinkti geriausią maršrutą plaukiant pasirinkta upe. Būtent todėl turite rinktis geriausiai tinkantį variantą sau, nes nuo to priklauso visa pasiplaukiojimo baidarėmis kokybė ir pamatyti vaizdai leidžiantis upe. Visa tai ir dar daugiau garantuos tik geriausiai pasirinkta baidarių nuomos įmonė.

Nėra nieko maloniau, kaip po ilgos darbų savaitės atsipūsti darant tai, kas labiausiai patinka, su žmonėmis, kurie tau brangūs. Būtent todėl baidarių nuoma Aukštaitijoje susilaukia tokio didelio žmonių susidomėjimo ir antplūdžio. Baidarių sportą siekia išmėginti ne vienas, o vasaros metu tai padaryti ne tik smagiausia, bet ir geriausia. Tai vienas geriausių būdų praleisti laisvalaikį su draugais ir artimaisiais.

 

Baidarių nuoma – puiki galimybė keliauti užsienyje

baidarių nuomaDomitės aktyviais laisvalaikio leidimo būdais, mėgstate vandens pramogas – puikus pasirinkimas baidarių žygis. Šiltuoju metų laiku Lietuvoje tai ypač mėgstama ir populiari paslauga. Tačiau ar pagalvojote ir apie kitokias kelionių baidarėmis galimybes. Pavyzdžiui, plaukti baidarėmis užsienyje. Vienas iš variantų – plaukimas kaimyninėje Latvijoje, pasinaudokite baidarių nuoma ir paplaukiokite, pavyzdžiui, Gauja – vaizdinga latviška upe, o kartu aplankykite ir turistams skirtus įdomius Latvijos objektus.

Kita puiki alternatyva – tai baidarių kelionės po Lenkiją. Šioje šalyje kelionės baidarėmis ypač populiarios. Čia daug vaizdingų maršrutų, graži gamta ir tinkamai sutvarkyta infrastruktūra, puikiai įrengti paplūdimiai, čia nesunkiai išsinuomosite vandens sporto inventorių. O plaukdami baidarėmis pasieksite ir aplankysite tokias vietas, kurias būtų sunku pasiekti pėsčiomis. Tad baidarės – tikrai puikus būdas susipažinti su šiuo kraštu.

Lenkijos teritorijoje yra daugiau kaip 2000 įvairaus sudėtingumo upių trasų. Viena populiariausių Lenkijos baidarių trasų – tai Krutynės upe Mozūruose. Krutynės upės ilgis apie 100 km, ji prateka pro daugybę vaizdingų ežerų ir ežerėlių, kurie irgi sujunti kanalais ar upėmis, apsupti miškų. Tad vasarą atostogaujantys ypač mėgsta Mozūrus. Be to šiame regione nemažai lankytinų architektūrinių paminklų ir meno kūrinių. Pakeliui rasite įvairių užeigų, kuriose mėgsta sustoti vandens turistai.

Kiti populiarūs Lenkijos baidarių keliai: Brdos upe, Radunės upe, Dravos upe arba Suvalkų krašto upėmis. Suvalkuose populiarūs šie maršrutai: Juodąja Ančia, Rospuda, Seina, Šešupe ir Augustavo kanalu. Keliaudami Seino ir Šešupės upėmis mėgausitės natūralia gamta, žmogaus nesugadinta aplinka. Rospuda maršrutas vingiuoja vaizdingu Rospudos slėniu. O štai Juodoji Ančia yra didžiausia Suvalkų upė, įtekanti į Nemuną, jos ilgis yra apie 140 km, 108 km vingiuoja Lenkijos teritorija. Upė išteka Lenkijoje, Vižainyje, netoli yra aukščiausia Sūduvos kalva – Ravelių kalnas. Juodoji Ančia teka per Ančios ir Vygrio ežerus, o prie Baltarusijos sienos susijungia su Augustavo kanalo sistema. Augustavo kanalas – tai XIX amžiaus vandens kelias, priskiriamas prie pasaulio techninio paveldo. Jeigu plauksite Juodąja Ančia ir Augustavo kanalu, tai jūsų kelionė drieksis didžiausiu to regiono miškų kompleksu – Augustavo giria. Tai yra viena gražiausių Europos vandens trasų.