kelionės į TunisąTunisas – egzotinis ir dar nedaug lietuvių atrastas Afrikos kurortas. Greičiausiai mažesnį mūsų tautiečių srautą į šią šalį lemia kiek brangesnės kelionės, tačiau tai nedidelė investicija palyginus su tuo, ką patirsite kelionės į Tunisą metu. Šis kurortas pripažintas kaip magiškas, viliojantis ir šiltas pasaulio kampelis praleisti atostogas. Tokios išvykos metu neteks nuobodžiauti, o grįžus dar ilgai atsiminimai vilios sugrįžti į šį magišką kraštą.

  • Sachara. Pirmiausia, kur turite apsilankyti atostogaudami Tunise, tai be jokios abejonės, Sacharos dykuma. Ekskursija į Sacharą nereiškia klaidžiojimų po dykumą, čia Jūs aplankysite seniausia mečetę Šiaurės Afrikoje. Be to, gidas Jus pavedžios požeminiais senovės vietinių būstais, o pati Sachara stebins neįtikėtinais vaizdais – tai atsiveriančiais kalnais ir kanjonais, tai žaliuojančiais druskos ežerais.
  • Tunisas. Antras svarbiausias taškas kelionės į Tunisą metų, tai taip vadinamasis Afrikos Paryžius. Šiame mieste gausu ne tik romantikos, bet ir įspūdį keliančių vaizdų. Prabanga ir turtais alsuojančiame mieste galėsite klaidžioti įspūdingame visame pasaulyje žinomame senamiestyje, kur siaurose gatvėse pasislėpę daugiau kaip 700 istorinių paminklų. Taip pat galėsite apsilankyti istoriniuose pastatuose – Buvusioje Tuniso valdovų rezidencijoje bei praeiti pirmojo šalies prezidento alėja. Užsukę čia bet kurią savaitės dieną būtinai apsilankykite 1,5 kilometro nusidriekusioje pėsčiųjų alėjoje, kur Jus pasitiks vietinių parduotuvės, užeigos ir turgeliai.
  • Sidi Bau Said. Netoli Tuniso oro uosto įsikūręs nuostabus miestelis. Tai daugelio Tuniso atvirukų vaizdas. Kelionės į Tunisą metu būtinai apsilankykite šiame ant kalvos įsikūrusiame kaimelyje, kur visi namai nudažyti baltai, o jų durys – mėlynos spalvos. Kadaise tokią idėją sumanė čia gyvenęs baronas, kurio namą taip pat galėsite aplankyti. Nedidelė ekskursija Sidi Bau Said Jums paliks įspūdi, nes tai šauni vietelė pasivaišinti gardžiais vietiniais gėrimais bei pasilepinti aukštos klasės jūros gėrybių restorane.
  • Džerba. Ieškodami unikalių vaizdų ir išskirtinių potyrių, kelionės į Tunisą metu nepraleiskite nedidelės ekskursijos į Džerbą. Tai nedidelė daili sala Tuniso pietuose Jus nustebinsianti savo istorija ir tradicijomis. Tai eko turizmo ypač vertinama vieta, mat čia galima pailsėti nuo miesto triukšmo ir pasigrožėti vietiniu gyvenimu. Kaip niekur kitus Džerboje saugomi senieji šio miesto pastatai bei kiti architektūriniai sprendimai, čia pat įsikūręs garsus vietinių meistrų kaimas, kuris nustebins Jus unikalumu ir išmone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *