meileslegendos.ltVestuvių metinės – puiki proga prisiminti, kaip jūs susituokėte, pasidalinti gyvenimo kartu įspūdžiais ir dar labiau sustiprinti savo santuoką ir meilę. Kada galima pradėti švęsti vedybų metines? Viskas prasideda praėjus vieneriems metams, kuomet yra švenčiamos popierinės vestuvės. Šios vedybų metinės, ką lengvai išduoda pavadinimas, simbolizuoja dar trapius santykius ir sufleruoja, kad sutuoktiniai turi mokytis gerbti ir mylėti vienas kitą dar labiau, prisitaikyti prie galbūt ir nepatogių situacijų, bei priimti savo antrąją pusę tokią, kokia ji yra. Jūsų laukia labai ilgas kelias drauge ir turbūt ne visada jis bus rožėmis klotas. Švenčiant popierines vestuves galima sukurti gražų vestuvinį dekorą, panaudojant daug detalių iš popieriaus. Per šią šventę dažniausiai dovanojamos smulkios, meilę simbolizuojančios dovanos.

Po 4 metų jau švenčiamos vaisinės vestuvės. Šios metinės yra susijusios su gamta, kadangi laikoma, jog keturis metus kartu išgyvenusi pora jau sustiprėjusi ir pasiruošusi naujiems iššūkiams ir šeimos pagausėjimui. Žinoma, jei dar nespėjote susilaukti atžalų. Citrinmedis yra pagrindinis šios šventės simbolis, tad nieko keisto, kad artimieji jauniesiems dovanoja citrinmedį arba kokį nors kitą dekoratyvinį medelį, kuris apsigyventų sukaktuvininkų namuose.

Medinės vestuvės yra švenčiamos po penkerių metų. Nieko keisto, kad sakoma, jog 5 metus išgyvenę kartu jūs dar geriau suprasite savo gyvenimo partnerį ir pamilsite jį dar stipriau, nei anksčiau. Šios metinės reiškia, kad iš trapaus popieriaus jūsų santuoka pereina į medį – kaip gyvybės, tvirtumo ir gamtos simbolį. Taigi, galite kartu su savo vestuvių planuotoja aptarti, kur tokios metinės bus švenčiamos – neabejojame, jog gamta bus pats geriausias variantas šiai simbolinei sukakčiai paminėti.

Alavinės vestuvės švenčiamos po dešimties bendro gyvenimo metų. Alavas šiuo atveju simbolizuoja prisitaikymą ir lankstumą. Jeigu jau dešimt metų sėkmingai gyvenate santuokoje, vadinasi tikrai gebate prisitaikyti prie savo partnerio, pamilti jo trūkumus ir paversti juos privalumais. Du įsimylėję žmonės papildo vienas kitą ir sustiprina visais aspektais, o alavinės vestuvės jums tai primins.

15 metų kartu? Švęskite krištolines vestuves! Visi žinome, kad krištolas yra labai graži, spindinti ir net skambi medžiaga, tad švęsdami šias vestuves, jūs prisiminsite savo santuokos ir sukurtos šeimos grožį, pajusite, kaip per tuos penkiolika metų sustiprėjote. Krištolas yra tvirtesnė medžiaga nei stiklas, tad jūs pajusite ir tai, kad savo santykius gerokai sustiprinote ir suprantate vienas kitą kur kas geriau, nei santuokos pradžioje.

 25 metai kartu – švenčiamos sidabrinės vestuvės. Tai vestuvių metinės, kurios simbolizuoja darną, tobulą meilę ir brangų laiką, praleistą kartu. Pagal tradicijas, turėtumėte apsimainyti žiedais iš tikro sidabro. Be abejo, pageidautina, kad ir šių vestuvių metinių svečiai jums nepagailėtų dovanų ar smulkmenų iš sidabro. Idėjų dovanoms tikrai netrūks – sidabriniai įrankiai ar indai, nuostabūs papuošalai ar tiesiog sidabriniai niekučiai, kurie papuoš namus.

Plačiau apie vestuvių planavimą ir vestuvių metines galite skaityti meileslegendos.lt puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.