Ar kelionių draudimai Lietuvoje yra populiarūs?

Vakarų pasaulis, drąsiai galime sakyti, kad yra išprotėjęs dėl draudimų. Jiems atrodo,kad vienu metu neturėti kelių draudimų yra blogas pasirinkimas, kadangi tai labai nesaugu ir paprasčiausiai niekas nėra apsaugotas. Draudimo įmokos yra nedidelės, tačiau iškilus problemoms jos gali išspręsti mūsų problemą ir padėti drąsiai stovėti ant kojų. Draudimas Lietuvoje po truputį taip pat vis intensyviau plinta. Vis daugiau žmonių supranta, kad draudimas tai ne prabanga. Tai būtinybė, kuri gali padėti mus apsaugoti ir jaustis kur kas saugiau, o ypač kai keliaujate. Juk kelionės metu gali kas nors nutikti ne tik Jums ar Jūsų artimiesiems, ko niekas nelinkėtų, tačiau kas nors neplanuoto gali nutikti ir bagažui ar kelionės bilietams, tam tikras reisas tiesiog gali būti nukeltas.

Draudimas Lietuvoje kyla tiesiog akyse. Skirtingos rūšys kyla skirtingu tempu, tačiau gerėjimas pastebimas visose srityse.

Draudimų padėtis Lietuvoje

Pradėkime nuo to, kad egzistuoja labai daug įvairių draudimų. Nuo tokių, kurie yra skirti turtui apdrausti iki tokių, kuriuos žmonės renkasi tuomet, kai nori būti apdrausti patys. Jeigu pasirinksite komplektą draudimo paslaugų – tokiu atveju tikrai sutaupysite, kadangi kuo didesnį komplektą perkate – tuo labiau apsimoka. Juolab, daugelis žmonių džiaugiasi, kad draudimo kainos Lietuvoje sparčiai krenta. Paprasčiausiai, atsiranda vis daugiau naujų įmonių, kurios siūlo tokias paslaugas. Tai visiškai natūralu, kad konkurencija skatina kainų kritimą žemyn ir padėties gerėjimą būtent klientų tarpe.

Geriausios įmonės pasirinkimas

Draudimas Lietuvoje dažniausiai užsisakomas internetu. Tai greičiausias ir paprasčiausias būdas susirasti visą reikalingą informaciją, palyginti pasiūlymus ir iš jų pasirinkti tą, kuris Jums atrodo labiausiai tinkamus. Kadangi šiuo metu įmonių yra labai daug ir didžioji jų dalis specializuojasi įvairiose srityse – vienos pasirinkimas gali padėti išspręsti ilgų paieškų problemas. O geriausios įmonės rekomenduojame ieškoti įvertinus šiuos kriterijus.

  • Būtina susipažinti ne tik su kainoraščiai, tačiau tuo pačiu įvertinti ir tai, kokią pinigų sumą pavyks gauti tuomet, kai ištiks kokie nors nelaimė Jums arba Jūsų draustam daiktui.
  • Pasiklauskite pažįstamų. Galbūt jie gali rekomenduoti tai, kas labiausiai tinka ir kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius. Taip pat naršykite internete ieškodami atsiliepimų.
  • Galiausiai detaliai susipažinkite su sąlygomis ir išsiaiškinkite kiekvieną smulkmeną.

Jauskitės saugus. Tegul Jumis rūpinasi kiti, kol pats – džiaugsitės gyvenimu!

 

 

Kelionių draudimas – asmeninis reikalas

kelionių draudimasKelionės planavimas neapsieina be gerų emocijų ir kraują kaitinančių potyrių. Vien tik idėja apie atostogas svetimame krašte skatina užsimiršti ir atitolti nuo dienos darbų. Tačiau ne valia pamiršti ir iššūkių bei nemalonios patirties, kuri gali pakišti koją net ir atkakliausiems kelionių planuotojams. Kad to pavyktų išvengti, kelionių draudimas šiems keliautojams siūlo nepaprastai palankią išeitį.

Ne vienas keliautojas dažnai svarsto, ar kartu pasirūpinti ir kelionių draudimu. Pigus draudimas užtikrintų papildomą apsaugą nuo pavojų, kurie galėtų sugadinti visus įspūdžius svetimame krašte. Ir tai ne vien įspūdžiai, bet ir finansinio turto saugumas. Jei netikėtai susirgsite ar susižeisite, pamesite savo daiktus ar net sugadinsite brangią techniką, už visa tai mokėti nereikės, kadangi žalą atlygins draudimas. Tačiau už šią paslaugą, kaip ir už visas kitas, reikia atitinkamai sumokėti.

Įprastai kelionių metu tenka sumokėti didžiules išlaidas už transportą, asmeninį bagažą, maistą ir, žinoma, suvenyrus. Natūralu, jog išvažiavus toliau nuo namų nenorima persistengti ir palikti daugiau pinigų negu buvo planuota iš pradžių. Į visa tai įeina ir kelionių draudimas – kas norėtų mokėti papildomas išlaidas, už draudimą, kurio gali net neprireikti? Tačiau tai tik maža investiciją į tai, kas gali padėti sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų, už pridarytą ar patirtą žalą užsienyje.

Kelionių metu gali įvykti vienas kitas nenumatytas įvykis. Nuo netikėtumų neapsisaugosi, tačiau galima apsidrausti. Patirtos žalos nereikės apmokėti patiems, nes visa tai atlygins pigus draudimas. Visgi, už visa tai reikia sumokėti, nepriklausomai, ar kelionėje teks patirti nuostolių, ar ne. Būtent todėl tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Jei manote, jog keliauti į svetimą kraštą be draudimo yra rizikinga, tuomet drauskitės. Tai viena geriausių paslaugų, gelbstinčių nuo netikėtų įvykių svetimuose kraštuose.

Nenumatytos finansinės išlaidos kelionių metu gali gerokai ištuštinti piniginę. Jei netikėtai susirgsite svetimame krašte, prarasite bagažą ar apgadinsite svetimą turtą, už visa tai atsakyti teks patiems. Tačiau kelionių draudimas leidžia išvengti šios atsakomybės, siūlydamas puikią ir menkai kainuojančią paslaugą. Svarbiausia žinoti ir tinkamai įvertinti visas galimas rizikas kelionės metu ir nuo to apsidrausti. Tuomet nebus rizikinga leistis į kelionę, nes nuo visų pavojų ir nenumatytų atsitikimų jūsų turtas bus apsaugotas.