kelionių draudimasKelionės planavimas neapsieina be gerų emocijų ir kraują kaitinančių potyrių. Vien tik idėja apie atostogas svetimame krašte skatina užsimiršti ir atitolti nuo dienos darbų. Tačiau ne valia pamiršti ir iššūkių bei nemalonios patirties, kuri gali pakišti koją net ir atkakliausiems kelionių planuotojams. Kad to pavyktų išvengti, kelionių draudimas šiems keliautojams siūlo nepaprastai palankią išeitį.

Ne vienas keliautojas dažnai svarsto, ar kartu pasirūpinti ir kelionių draudimu. Pigus draudimas užtikrintų papildomą apsaugą nuo pavojų, kurie galėtų sugadinti visus įspūdžius svetimame krašte. Ir tai ne vien įspūdžiai, bet ir finansinio turto saugumas. Jei netikėtai susirgsite ar susižeisite, pamesite savo daiktus ar net sugadinsite brangią techniką, už visa tai mokėti nereikės, kadangi žalą atlygins draudimas. Tačiau už šią paslaugą, kaip ir už visas kitas, reikia atitinkamai sumokėti.

Įprastai kelionių metu tenka sumokėti didžiules išlaidas už transportą, asmeninį bagažą, maistą ir, žinoma, suvenyrus. Natūralu, jog išvažiavus toliau nuo namų nenorima persistengti ir palikti daugiau pinigų negu buvo planuota iš pradžių. Į visa tai įeina ir kelionių draudimas – kas norėtų mokėti papildomas išlaidas, už draudimą, kurio gali net neprireikti? Tačiau tai tik maža investiciją į tai, kas gali padėti sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų, už pridarytą ar patirtą žalą užsienyje.

Kelionių metu gali įvykti vienas kitas nenumatytas įvykis. Nuo netikėtumų neapsisaugosi, tačiau galima apsidrausti. Patirtos žalos nereikės apmokėti patiems, nes visa tai atlygins pigus draudimas. Visgi, už visa tai reikia sumokėti, nepriklausomai, ar kelionėje teks patirti nuostolių, ar ne. Būtent todėl tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Jei manote, jog keliauti į svetimą kraštą be draudimo yra rizikinga, tuomet drauskitės. Tai viena geriausių paslaugų, gelbstinčių nuo netikėtų įvykių svetimuose kraštuose.

Nenumatytos finansinės išlaidos kelionių metu gali gerokai ištuštinti piniginę. Jei netikėtai susirgsite svetimame krašte, prarasite bagažą ar apgadinsite svetimą turtą, už visa tai atsakyti teks patiems. Tačiau kelionių draudimas leidžia išvengti šios atsakomybės, siūlydamas puikią ir menkai kainuojančią paslaugą. Svarbiausia žinoti ir tinkamai įvertinti visas galimas rizikas kelionės metu ir nuo to apsidrausti. Tuomet nebus rizikinga leistis į kelionę, nes nuo visų pavojų ir nenumatytų atsitikimų jūsų turtas bus apsaugotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *