olandija

Olandijoje yra daug įžymių vietų, tarp jų poilsio parkai, miestai, paplūdimiai, nuostabaus grožio gėlynai ir kt. Amsterdamas yra vienas įdomiausių miestų Europoje. Čia jūs rasite daug įdomių pastatų, muziejų, barų, didelį maisto pasirinkimą. Amsterdamo centre yra daug žavingos to laikmečio architektūros: Dam aikštė, kanalai, gatvės ir kt. Vaikščiodami mieste jūs pamatysite daug gražių ir nedidelių gyvenamųjų namelių, miestas gan senamadiškas, kalbant apie pastatus, todėl jei jus domina senovės dvasia, ši vieta jums puikiai tinka.

Labiausiai lankomos vietos Amsterdame

ARTIS zoologijos sodas- seniausias, didžiausias olandijos zoosodas, jame gyvena apie 6000 gyvūnų. Turistams skirtoje informacijoje rašoma, jog tai antra pagal populiarumą ir lankomumą vieta Amsterdame. HEINEKEN EXPERIENCE-kas mėgsta alų, tiesiog būtina aplankyti. Daug rimtos informacijos, istorija, alaus gamybos technologija, daug žaidimų, daug alaus. Už 6 eurus gali susikurti savo asmeninį butelį. KEUKENHOFAS- tai tiesiog šventė, sakoma kas nematė Keukenhofo ir Van Gogo muziejaus, tas nematė Olandijos. REMBRANDT aikštė yra viena neramiausių ir karščiausių naktinių klubų vieta, kuri XIX amžiuje buvo pavadinta olandų menininko Rembrandt vardu. Miesto aikštės centre galima išvysti Rembrandto paminklą. Ši senovinė aikštė yra susijusi su miesto istorija. Čia anksčiau buvo gynybinės miesto sienos.

Kaip nuvykti į Olandiją?

Į Olandiją nuvykti galima patogiais mikroautobusais ir autobusais, vežamos siuntos, kroviniai, kurių kaina priklauso nuo siuntos ar krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

Ką paragauti nuvykus į Olandiją?

Jeigu užklysite į Olandiją, būtinai paraugaukite ne tik vietinio alaus ar sūrio, bet ir tradicinių šalies patiekalų. Tai galėtų būti žirnių ir kumpio sriuba, arba jautienos troškinys, neatsisakykite žalios silkės ar rūkyto ungurio. Olandai taip pat mėgsta jūros gėrybes. Maatjes- žalia silkė, tai tikras olandiškas patiekalas, kurį galima nusipirkti tiesiog gatvėje. Šis patiekalas patiekiamas su žaliais svogūnais. Kaip ir prancūzai, belgai, taip ir olandai neatsisako midijų, austrių ir krevečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.