manksta

Lietuvoje populiarus mrdicininis turizmas, nes pacientams suteikiama galimybė derinti gydymą su pažintinėmis kelionėmis bet kurioje Europos šalyje. Ši turizmo rūšis nuosekliai plėtojama jau keletą metų, o lankytojų  srautas nuolat auga. Medicinos turizmas, dar vadinamas sveikatos turizmu. Įvairios medicinos įstaigos: privačios klinikos, sanatorijos Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Birštone šia veikla užsiima jau daug metų ir siūlo pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. Daugiausiai šiuo metu medicinos turistų atvyksta iš Rusijos, Ukrainos, Latvijos. Vis daugiau jų sulaukiama ir iš Vakarų šalių- Skandinavijos, Didžiosios Britanijos.

Kokios mūsų šalies medicinos teikiamos paslaugos labiausiai domina užsieniečius?

Europos šalių gyventojai dažniausiai kreipiasi išsamaus profilaktinio sveikatos būklės ištyrimo, neinvazinės širdies ligų diagnostikos, akių opercijų, ortopedinių operacijų, plastinės chirurgijos, odontologinių paslaugų. Emigrantai  iš Lietuvos renkas mūsų medikus dėl didesnio pasitikėjimo jais, eilių nebuvimo ir palankių įkainių.

Ar paslaugų poreikis keičiasi pagal metų laikus?

Pacientų, atvykstančių iš užsienio medicinos paslaugų, padaugėja prieš Kalėdas ar Velykas. Tai dažniausiai išeiviai išLietuvos,, gyvenantys ir dibantys Jungtinėje Karalystėje, airijoje, Švedijoje, Ispanijoje. Medicinos turizmas skirtingai nuo daugumos kitų turizmo rūšių neturi didelių pikų vasrą ir sumažėjimų žiemą.

Kada atliekama veido plastinė operacija?

Plastinė operacija atliekama jeigu  pacientas pageidauja koreguoti: vokų plastiką, atlėpusių ausų korekciją, lūpos pakelimo operaciją, kaktos ir antakių pakėlimą, smakro kėlimą, kaklo patempimą, riebalų persodinimą, veido ir kaklo patempimą siūlais.

Akių- vokų korekcija

Akių vokų operacija dažniausiai atliekama vyresnio amžiaus žmonėms. Natūralus senėjimo procesas, patirti emociniai išgyvenimai, stresas ir kitos emocinės ar fizinės priežastys lemia, kodėl apie akis vis labiau susiraukšlėja oda, maišeliai po akimis, sunkūs ir nukarę vokai sudaro pavargusio žvilgsnio įspūdį.

Nosies plastinė operacija

Nosis- tai centrinė veido struktūra, todėl jos deformacijos yra ypač pastebimos. Deformacijos gali būti įgimtos arba įgytos. Nosies deformacijos korekcijai gali būti atliekama uždara arba atvira plastika. Dažnai kartu būna ir funkciniai kvėpavimo ar uoslės sutrikimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.