Pastaruoju metu, vis daugiau susiduriame su situacijomis, kuomet ne patys keliaujame į kitas šalis, pavyzdžiui, į Daniją, bet norime, kad tik mūsų siuntiniai nukeliautų.

Ne paslaptis, kad kelionės lėktuvu kainuoja gana nepigiai, o kiek dar reikėtų sumokėti, jei norėtumėte vežtis gana nemenką bagažą? Yra įvairių situacijų kada nusprendžiame išvykti iš šalies visam laikui ir norime vežtis kuo daugiau savo turto į kitą šalį. Kita situacija – išvažiavome į užsienį, gausiai apsipirkome, pavyzdžiui, drabužių ir bagažo svoris susidarė virš leistinos normos, kada jau reikia daryti priemoką. Ką tokiu atveju daryti, jei lėktuvo bilietas jau Jūsų rankose, o bagažas yra toks didelis, kad tikrai nesinorėtų permokėti, o ką jau kalbėti apie gana dažną situaciją – kai skrendantiems lėktuvu bagažas papraščiausiai dingsta?

Pats geriausias sprendimas norintiems sutaupyti tiek savo nervus, tiek laiką, tiek pinigus, yra savo siuntas vežti pasitelkus transportavimo įmones. Vienas didžiausių šios paslaugos privalumų yra tas, kad krovinius ir siuntas galima gabenti pačio įvairiausio svorio. Taip pat vilioja ir gana patraukli kaina.

Kitas privalumas yra tas, kad siuntas paimame nuo namų ir nuvežame tiesiai į Jūsų namus, todėl Jums nereikia rūpintis papildomu transportavimu.

Daugelis įmonių nemokamai apdraudžia Jūsų krovinius ir siuntas, kas suteikia dar didesnį paslaugos pliusą. Taip pat už Jus yra sutvarkomi visi muitinės reikalai.

Vienintelis dalykas, kuriuo Jums reikėtų pasirūpinti – tai geras krovinio supakavimas. Tinkamas siuntos pakavimas yra pačio siuntėjo atsakomybė. Todėl reikia nepamiršti naudoti patvarias ir stiprias dėžes. Taip pat nereikia krovinio pakuoti į per dideles dėžes, nes tokios kelionės metu, gali papraščiausiai subliukšti. Nepamirškite ir tinkamai pasirūpinti pakavimo vidumi: kad krovinys būtų išsaugomas, naudokite nuo sutrenkimų apsaugančias medžiagas (pavyzdžiui, putplastį, putų granules ir t.t).

Pasirūpinę tinkamu įpakavimu, beliko tik keliauti toliau ir laukti kol Jūsų krovinys saugiai ir greitai pasieks Jūsų namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *