Mikroautobusų nuoma – malonios kelionės garantas

mikroautobusų nuomaMikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, jei su draugų kompanija nusprendėte smagiai, įdomiai ir patogiai pakeliauti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Paprastai mikroautobusuose telpa 8 žmonės, vairuotojas ir išties nemenkas bagažas, todėl keliaudami su savimi galėsite pasiimti visus reikalingus daiktus, nesibaiminant, kad visos kelionės metu teks sėdėti susispaudus, kaip silkėms statinėje. Nepaisant erdvumo, mikroautobusai yra išties manevringa transporto priemonė, todėl ja nesunkai išvinguriuosite ir painiais senamiesčio takeliais, ir siaurais miško keliais.

Mikroautobusų nuoma pravers:

Pažintinėms ir poilsinėms kelionėms.  Jei su didele draugų kompanija nusprendėte išvykti pailsėti prie jūros ar paslidinėti į kalnus, mikroautobusų nuoma neabejotinai geriausias pasirinkimas. Visų pirma, mikroautobusą gali vairuoti visi vairuotojai, kurie turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tai reiškia, kad visada turėsite daugiau vairuotojų, kurie galės reguliariai keistis, todėl kelionė tikrai neišvargins. Visų antra, visus daiktus ar sporto inventorių nesunkiai sutalpinsite prailgintoje mikroautobusų bagažinėje. Ir galiausiai, jei keliausite su keliais automobiliais, vertėtų nepamiršti, kad ir už parkingo vietą teks mokėti ne vienam, o visiems automobiliams. Tuo tarpu, mikroautobuso parkingas kainuoja tiek pat kaip ir lengvojo automobilio.  Taigi, tai ir ekonomiškas pasirinkimas.

Įmonės kelionėms. Mikroautobusų nuoma išties pasitarnaus, jei įmonės darbuotojus reiktų nuvežti į komandiruotę, seminarus ar tobulėjimo kursus. Kelionės metu galima su darbuotojais pasikalbėti, pasidalinti mintimis, todėl kelios valandos mikroautobuse neprailgs. Be to, kelionės suartina žmones, o vienas kitą geriau apžįstantys ir suprantantys darbuotojai įmonei atneš išties daug naudos.

Asmeninėms šventėms. Mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniais ar jubiliejams, kuriuose nedalyvauja daug svečių, yra išties protingas pasirinkimas. Visų pirma, visi svečiai kartu galės smagiai leisti laiką, kol pasieks kelionės tikslą. Visų antra, puošnios damų suknelės ir prašmatnūs džentelmenų kostiumai nesusiglamžys, nes mikroautobusai yra išties erdvi transporto priemonė, kurioje galima sėdėti itin patogiai ir plačiai. Be to, techniškai tvarkinguose ir moderniuose mikroautobusuose yra kondicionieriai, kurie karštą vasaros dieną neleis sukaisti, suprakaituoti ar nuvarvėti damų makiažui.

Taigi, mikroautobusų nuoma garantuoja itin patogią, smagią ir įsimintiną kelionę!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *