maudymosi kostiumėliaiPagaliau ir Lietuvoje prasideda šiltasis sezonas, o su juo – atostogos ir vasariški malonumai gamtoje. Dauguma atostogas jau suplanavo ir žino, kaip ir kur jas leis. Galimybių smagiai praleisti atostogas iš tiesų daugybė, tačiau dažniausiai poilsį ir pramogas juk siejame su vandens telkiniais. Turbūt kiekvieno atostogų sąraše yra smėlėti paplūdimiai, ramios ežero pakrantės ar pramogos prie baseino. O mėgaujantis saulės ir vandens voniomis, kaip ir visada, norisi atrodyti gražiai, madingai ir stilingai. Tad ruošiantis atostogoms būtina kruopščiai apsvarstyti savo garderobą. Vasaros atostogų metu viena iš svarbiausių jo dalių tampa maudymosi kostiumėliai. Ruošdamiesi naujam vasaros sezonui, norime, kad ir mūsų maudymukai būtų madingi ir stilingi, o svarbiausia, kad puikiai tiktų ir pabrėžtų figūros privalumus bei pridengtų tai, kas nepatinka.

Tad kokie gi maudymosi kostiumėliai populiarūs šį sezoną? Pasirinkimas tikrai didžiulis: vientisi maudymukai, bikiniai, tankiniai. Šį sezoną madingi įvairūs įdomūs kirpimai ir originalūs siluetai. Labai madingi raukiniai, petnešos, įvairūs raišteliai, jie gali būti naudojami iš tiesų gausiai. Be to, maudymosi kostiumėliai su viršutinėje dalyje prisiūtais raukinukais vizualiai didina mažą krūtinę, juostelės ar dirželiai modeliams suteikia išskirtinumo. Taip pat labai madingi maudymukai primenantys seksualius apatinius rūbelius. Dviejų dalių kostiumėlių kelnaitės gali būti nuo retro stiliaus – gana plačios – iki visiškai siaurų – tiesiog juostelių su trikampiais.

Maudymukų spalvos taip pat įvairios, nuo pastelinių iki ryškių, stambūs raštai gali būti derinami su švelniomis spalvomis. Vis dar populiarūs gėlėmis ar kitaip marginti kostiumėliai. Šį sezoną ypač madingi etniniai raštai. Tačiau populiarūs išlieka ir vienspalviai maudymosi kostiumėliai. Jie gali būti pagyvinami įvairiais papuošimais, pavyzdžiui, sagtelėmis. Jeigu maudymosi kostiumėlis dviejų dalių, gali būti derinamos kontrastingos spalvos.

Vientisi maudymukai populiarūs visuomet, nes tai klasika. Tad ir šį sezoną jų pasirinkimas įvairiausias. Galima rinktis minimalistinius kostiumėlius, galima žaisti spalvomis ir raštais, rinktis spalvingesnius ir ryškesnius, labiau žaismingesnius modelius. Beje, nereikėtų vientisų maudymosi kostiumėlių laikyti per daug uždaru rūbu, nes jie gali būti siuvami susiaurinta priekine dalimi ir atrodyti ypač seksualiai.

Pastaruoju metu vis labiau populiarėja tankini maudymosi kostiumėliai, kuriuos sudaro marškinėliai ir šortukai. Moterys tokius maudymukus ypač mėgsta, nes su jais jaučiasi laisviau, tuo pat metu jie puikiai paslepia figūros minusus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *