Slidžių nuoma gelbėja rečiau slidinėjančius

kalnu-slides-atomic-milleniumPirmasis iškritęs sniegas priminė apie ateinančią žiemą. Kas spėjo, jau džiaugėsi ridendami sniego senius, vaikai jau ieško sandėliukuose paslėptų rogučių, žiemos sporto mėgėjai jau svajoja, jog greit bus galima išsitraukti slides. Tačiau ne visi slidinėja taip dažnai, jog turėtų savo nuosavą slidinėjimo inventorių. Slidinėjant kartą metuose, kuomet pakanka sniego arba uždarose slidinėjimo trasose, dažnam nėra priežastis turėti nuosavas slides. O kaip išsisukti staiga panorėjus praskrieti snieguotu taku? Išeitis – slidziu nuoma.

Slidziu nuoma gelbėja visus retai turinčius galimybių paslidinėti ar tiesiog ne itin aktyvius slidinėjimo entuziastus. Kartais slidinėjimas yra tiesiog vienkartinis arba retas nuotykis, kuriam prireikia inventoriaus. Išsinuomoti slides paprasta, tai galima padaryti tiesiog internete suvedus reikiamus duomenis. Jums net nereikia žinoti tikslių slidžių išmatavimų – pakanka žinoti savo ūgį, svorį, slidinėjimo patirtį – tai nurodžius, profesionalai parinks tinkančias slides, kurios suteiks daug džiaugsmo slidinėjimo trasoje. Pasirenkate datą ir viskas – slidės rezervuotos!

kalnu-slides-atomic-milleniumKartais slidžių nuoma gali būti naudinga net ir turintiems slidinėjimo inventorių. Juk naudojamos slidės gali apsibraižyti, susigadinti ir tapti nesaugiomis slidinėti. O slidinėti neparengtomis slidėmis yra taip pat nesaugu, lyg važiuoti dviraciu be ratų. Tai nėra problema, kadangi slidziu servisas prikelia slides naujam gyvenimui. Remontuoti slides reikalingas išmanymas ir specialios priemonės, todėl ne visiems Joneliams meistreliams pavyksta tai padaryti patiems. Slidziu servisas – tai apgadinto slidinėjimo inventoriaus remontas, briaunų nušlifavimas, vaškavimas bei kiti reikalingi veiksmai, kad slidės būtų vėl tinkamos naudoti. O kol atliekamas slidžių servisas, galima pasinaudoti slidziu nuomos paslauga.

Taigi, visai nesvarbu ar turite slides, ar nuomositės, ar jūsų slidės naujos, ar po slidžių serviso – žiemos pramogos yra aktyvi pramoga, kuri išties nuspalvina mūsų gyvenimą šviesesnėmis spalvomis. Slidžių nuoma ir slidžių servisas yra paslaugos be kurių neišsivers nė vienas karts nuo karto norintis praskrieti slidinėjimo trasa. Nesėdėkite namuose, o ieškokite vietos kur yra sniego ir pirmyn su vėjeliu į pakalnę!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *